Lindy Hop Non Stop

23-25 sierpnia 2024, Kraków

Sierpień to najlepsza pora, aby wybrać się do Krakowa na niezapomnianą wakacyjną ucztę swingową, jaką gwarantujemy w ramach XIII edycji naszego letniego festiwalu LINDY HOP NON STOP!

Z ogromną radością zapraszamy Was na:

🌴 3 imprezy do bladego świtu przy najlepszych swingowych utworach (w tym 2 potańcówki z muzyką na żywo w wykonaniu znakomitego The Hop 'sh Bam Connection, który przyjedzie do nas z Belgii!),
🌴 warsztaty Lindy Hop na 4 poziomach zaawansowania, 6 h zajęć,
🌴 ekscytujące wieczorne zajęcia dodatkowe.

Będą spotkania i pogaduchy ze starymi i nowymi przyjaciółmi, słońce i uśmiechy non stop! Do tego najlepsza muzyka na świecie, przy której nogi same rwą się do tańca!

Rezerwujcie czas na lindy wakacje z KMiTa Swing!

⭐ 23-25 sierpnia 2024⭐
⭐ Kraków ⭐

🎉 Rejestracja otwarta! 🎉

Zarejestruj się!

Image
Image

Kodeks postępowania

Lindy Hop Non Stop to wydarzenie międzynarodowe, przestrzeń w której spotykają się uczestnicy z różnych krajów, przedstawiciele różnych kultur, religii i światopoglądów. Kładziemy nacisk na zapewnienie jak najlepszych i najbezpieczniejszych warunków dla każdego.

Prosimy o okazywanie szacunku innym tancerzom, a także wolontariuszom, organizatorom i wszystkim osobom pracującym na rzecz tego festiwalu.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom festiwalu.

Zabrania się podejmowania jakichkolwiek działań, które mogą stwarzać zagrożenie dla życia, zdrowia lub bezpieczeństwa osób biorących udział w wydarzeniach festiwalowych.

Niestosowne zachowania, takie jak dyskryminacja ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, religię, wygląd, orientację seksualną itp. nie będą akceptowane na festiwalu.

Jeśli w którymkolwiek momencie poczujesz się niekomfortowo lub zauważysz niedopuszczalne zachowanie, skontaktuj się z organizatorami lub wolontariuszami.

Oczekujemy, że uczestnicy poproszeni o zaprzestanie wszelkich napastliwych zachowań natychmiast się zastosują do naszych wytycznych.

W przypadku jakichkolwiek problemów możecie skontaktować się z nami osobiście (znajdźcie dowolnego wolontariusza lub jednego z organizatorów i porozmawiajcie o problemie) lub mailowo.

Instruktorzy

Claudia Biggeri & Maxi Prado
Claudia Biggeri & Maxi Prado
Tancerze łączący europejską finezję z latynoamerykańską energią już od osiemnastu lat!
🌟 CLAUDIA : Swoje pierwsze kroki w tańcu stawiała u boku wielkich mistrzów z dziedziny tańca jazzowego, współczesnego i klasycznego, tap’u, hip hop’u, a nawet gimnastyki artystycznej oraz akrobatyki powietrznej. Tak różnorodna mieszanka wprost musi rozwinąć niesamowitą świadomość ciała w tańcu. Poza tym, Claudia wraz ze swoimi braćmi zapoczątkowała szkołę tańca ‘Cultura Swing’ w Buenos Aires.
🌟 MAXI: Jako syn tancerki tańca klasycznego był niemalże skazany na taniec. Co więcej, lekcji swinga udzielały mu takie gwiazdy jak: Frankie Manning, Norma Miller oraz Down Hampton, o czym my już możemy tylko pomarzyć. Jako prawdziwy pasjonat, będzie nas zarażał swoim entuzjazmem do Lindy Hop, Balboa i Shaga.
Sofia Zaitseva & Ruben Garred
Sofia Zaitseva & Ruben Garred
Mocno międzynarodowy duet, dla którego taniec to sposób na życie i wyrażanie siebie. Podczas festiwalu będą dzielić się tą pasją z Wami 🌞.
🌟 SOFIA: Swoją przygodę z tańcem zaczęła wcześniej niż większość z nas, bo już w piętnastym roku życia. I przepadła. Odtąd taniec stał się jej największą pasją. Taniec i podróże, bo 22-letnia w tej chwili Ukrainka mieszkała już w kilku krajach Europy – od Barcelony po Sztokholm.
🌟 RUBEN: Zapalony lindy-hopper z niemalże piętnastoletnim doświadczeniem swingowym. Ruben, instruktor tańca z Bergen, który ochoczo uczy na międzynarodowych festiwalach i warsztatach. Uwielbia imprezy i uwierzcie, nie będzie łatwo go pobić i zejść później niż on z parkietu.
Michał Miedźwiecki
Michał Miedźwiecki
🌟 Michał Miedźwiecki w tańcu przede wszystkim stawia na ekspresję, za każdym razem zachęcając kursantów do poszukiwania własnego stylu w poszanowaniu historii oraz kultury.
Na zajęciach kładzie bardzo duży nacisk na rytm i groove, z kolei na parkietach tanecznych na zabawę oraz wygodę. W jego odczuciu najlepsze tańce to te, w których potrafimy rozbawić naszego partnera!

Zespół

The Hop 'sh Bam Connection

The Hop sh Bam Connection

The Hop 'sh Bam Connection plays the real swing from the period between the 20 ties and 50 ties. 

The biggest inspiration is the repertoire of the marvellous ballrooms of the thirties, as for example the savoy ballroom in New York.  

Hop – sh- bam plays tunes on which lindy hop dancers could go crazy.  

They play the beautiful standards of the swing –era, and also some tunes of the exciting bigband period, or even some tunes of the new Orleans repertoire, more Charleston  inspired.  As the bandleader, Marie – Anne, is a swingdancer herself, she knows how to put an inspiring and diverse setlist together ! She adapts to what  s happening on the dancefloor … 

Let’s  call it : an excellent band, full of energy, whit a big focus on the pure art of swingmusic.  Nice to listen, nice to dance, … move and groove ! 

Warsztaty

LINDY HOP TRACK (sobota, niedziela)

Zapraszamy na warsztaty LINDY HOP na 4 poziomach (Swing Kids - Beginners, Alhambra, Roseland, Savoy).

Warsztaty Lindy Hop odbędą się w sobotę i niedzielę (24 i 25 sierpnia).

Swing Kids (beginners)

Warsztaty od podstaw dla wszystkich, którzy chcą postawić swoje pierwsze kroki na parkiecie.

Alhambra (int)

Pierwsze Lindy kroki już za wami. Powoli robicie się coraz bardziej osłuchani z muzyką, znacie podstawowe figury pokroju tuck turnów, promenad czy lindy circle, a nowe i nieznane zupełnie wam niestraszne.

Roseland (int/adv)

Swoje już przetańczyliście i czujecie się w Lindy Hopie całkiem nieźle. Technika swingouta zaczyna wam spędzać sen z powiek, wariacje tego, co już znacie interesują czasem nawet mocniej, niż nowe figury. Odwiedziliście niejeden potańc, festiwal i warsztaty – wciąż mało. Chcecie się rozwijać i wskoczyć jeszcze wyżej.

Savoy (adv)

Nie ma na was cwaniaka. W swojej scenie należycie do grona weteranów, być może nawet uczycie tam lub uczyliście w przeszłości. Ktoś powie wam że macie świetnie swingouty, wy odpowiadacie że jeszcze dziesięć rzeczy można w nich poprawić. Macie parę trików, na które ludzie reagują dopiero po kilku sekundach, kiedy dotrze do nich co się stało. Muzyczne szlagiery tańczycie prawie na pamięć, bo słyszeliście je setki razy na tuzinach Lindy wydarzeń.

SOLO EXTRA TRACK (piątek, sobota)

Zapraszamy do wspólnej nauki specjalnej, wakacyjnej choreografii SOLO z Michałem Miedźwieckim!

Jeśli chcesz tańczyć non stop, to w tym roku jest ku temu idealna okazja, ponieważ swój pass (zarówno Lindy Hop Full Pass, jak i Party Pass) możesz rozszerzyć o dodatkowe 4 godziny intensywnych zajęć, podczas których poznasz układ solo, a następnie zatańczysz go wraz z innymi uczestnikami podczas sobotniej potańcówki! ❤️

Solo Extra Track to nie tylko wspólna nauka choreografii, ale również wspólny występ do muzyki na żywo!

Zajęcia zaplanowane są na piątkowy i sobotni wieczór (po 2 godziny każdego dnia), a występ odbędzie się podczas sobotniej potańcówki ❤️

Chociaż warsztaty są na poziomie open, zapraszamy na nie uczestników z doświadczeniem w solo (od intermediate w górę).

Imprezy

Piątek, 23 sierpnia

Avangarda, ul. Zyblikiewicza 1

Sobota, 24 sierpnia

Avangarda, ul. Zyblikiewicza 1

Niedziela, 25 sierpnia

Klub Spotkań Poczta Główna, ul. Westerplatte 20

Ceny

LINDY HOP FULL PASS

 • 6 godzin warsztatów Lindy Hop na wybranym poziomie (zajęcia w sobotę i niedzielę)

 • 3 potańcówki (piątek - niedziela), w tym 2 imprezy z muzyką na żywo

 • tastery

650 PLN / 150 EUR

 

LINDY HOP FULL PASS + SOLO EXTRA TRACK

 • 6 godzin warsztatów Lindy Hop na wybranym poziomie (zajęcia w sobotę i niedzielę)

 • Solo Extra Track (4 godziny nauki choreografii zakończone wspólnym występem - warsztaty w piątek i sobotę wieczorem)

 • 3 potańcówki (piątek - niedziela), w tym 2 imprezy z muzyką na żywo

 • tastery

800 PLN / 185 EUR

PARTY PASS

 • 3 potańcówki (piątek - niedziela), w tym 2 imprezy z muzyką na żywo

 • tastery

330 PLN / 75 EUR

 

PARTY PASS + SOLO EXTRA TRACK

 • 3 potańcówki (piątek - niedziela), w tym 2 imprezy z muzyką na żywo

 • Solo Extra Track (4 godziny nauki choreografii zakończone wspólnym występem - warsztaty w piątek i sobotę wieczorem)

 • tastery

500 PLN / 115 EUR

 

LINDY HOP BEGINNERS PASS

 • 5 godzin warsztatów Lindy Hop od podstaw

180 PLN / 40 EUR

 

LINDY HOP NON STOP T-SHIRT

60 PLN / 15 EUR

Rejestracja

🌴 Przed wypełnieniem formularza rejestracji zapoznaj się z regulaminem. 🌴

Rejestracja na Lindy Hop Full Pass, Solo Extra Track, Party Pass

Rejestracja na warsztaty od podstaw